28 Aralık 2014 Pazar

Rossmann, Watson's, Gratis Yılbaşı İndirimi Alışveriş Videom

Ürün fotoğrafları ve yorumlarımı daha sonra ekleyeceğim. Merak ettiğiniz bir şey varsa yorum bırakabilirsiniz :)
İndirimler 31 Aralık'ta bitiyor.


6 yorum:

 1. Güle güle kullan akmayan göz kalemi ben de arıyorum :) cherry bomb ben de arıyorum bulamadım. Rossmann Mersine de açılır inşallah indirimde gelmek istedim Adanaya ama fırsat olmadı :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rossmann tüm şehirlerde açılacak ama yer arıyorlar diye biliyorum. Burada fazla satılmıyormuş Cherry, en çok ondan varmış :))

   Sil
  2. en kısa zamanda bir daha geleceğim adanaya alışverişe :)

   Sil
 2. Garnier makyaj çıkarma suyu çok başarılı bence eger waterproff makyaj yapmıyorsan yeterli oluyor çıkarması fiyatına göre çok iyi waterproff makyajı da çift fazlı olanı iyi çıkarıyor

  http://senbenvehayat.blogspot.com.tr/
  https://www.youtube.com/channel/UCthmdOfIbyTUgagQh4Q8lxw

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Temizleme olarak fena değil ama benim aldığım iki şişe de bozuldu. Ürünleri inceleme için firmaya yolladığımda, bana yenisini gönderdiler ama o da kokuyor..

   Sil
 3. Garnier'in makyaj temizleme suyunu severek kullanıyorum ama parçacık oluşması gibi bir şeyi senden duydum ilk defa.Üretim kaynaklı bir sorun falan mı acaba? Sonucu merak ettim cidden.Skin perfection bb kremin yapısı kışın fondöten altına baz olarak kullanmaya çok uygun. Gratis'te satılan parfümlere denk gelirsem mutlaka bakacağım :) Denemişsindir belki ama Essence long lasting kalemler benim sulanmaya müsait gözümde bile akmadı ve epey kalıcı. Güle güle kullan hepsini.

  YanıtlaSil