18 Temmuz 2014 Cuma

Flormar Online Alışverişim ve Metalik Far Renkleri

 Selamlar..
 Bensiz indirim olmayacağı için tabii ki flormar.com.tr indirimlerinden ve 25 lira üzerine ücretsiz kargo kampanyasından ben de yararlandım. Ancak sitedeki hata nedeniyle, sepete attığım Passionate Dots ürünleri silinmiş ve onları alamamışım. İkinci bir alışveriş yaptığımda ise kredi kartından tutar çekilmiş, fakat siparişim sistemde görünmüyormuş. Hesabınıza girip siparişi iptal edemiyorsunuz ve siparişin gönderim durumunu göremiyorsunuz. Bu anlamda eksiklikler var..
Siparişiniz kargoya verildiğinde Yurtiçi takip numaranız size mail atılıyor..

Bir süredir, sitede %70 varan indirim ve haftalık değişen ürünlerde indirim var. Ben Passionate Dots paletlerin indirime girmesini bekledim, bu sürede koleksiyonun çoğu ürünü bitti zaten ama kocaman aydınlatıcıya ve sabitleme pudrasına ihtiyacım yoktu. Paletlerin fiyatı 8.25 şu anda.
Metalik farlardaki indirim devam ediyor, bir tanesi 3.25 lira. Ben altı rengini seçtim, isimleri ve renkleri şöyle;


Bana gelen ürünlerin arka etiketinde farklılık var, hepsi son 10 ay içinde üretilmiş. Bununla kaynaklı mı bilmiyorum ama renklere göre yapıları da değişiyor.. Silver Storm, yumuşak, oldukça pigmentli ve ışıl ışılken; Purple Shine ve Golden daha sert ve biraz pigmentsiz. Yine de çok sevdim bu farları, metalik diyince daha simli bir şeyler gelir diye korkmuştum ama gayet kullanışlı ve güzel metalik yansımaları var..
Farlar üçer üçer kutulanarak gönderilmişti. Normalde kutusu olmayan ürünleri, toptan gönderim için olan kutulara koymuşlar sanırım. Ve bunların hepsi de büyük ve şık bir kutuda, koruyucu köpükle geliyor. Paketleme ve hızlı kargolamalarını sevdim..


Direk gün ışığında farların durumu, budur :)

Wet Look WL04, JL09 Sky Blue, Passionate Dots PD03 (dokulu), BT04 Purr Cat

 Yine indirimde olan Reflection lipgloss'tan nefret ettim.. Sarı simli kırmızı, simli olacağını düşünerek almadım tabii ki.. Ayrıca sürdüğümde bir süre dudaklarımda yanma oldu, galiba dolgunlaştırıcı..
Jelly Look aşkım devam ediyor ama başka indirimler de olur diye bütün seriyi bir kere de almıyorum :P
Soldan sağa oje renkleri Wet Look WL04, JL09 Sky Blue, Passionate Dots PD03 (dokulu), BT04 Purr Cat
Passionate Dots oje, her alışverişe hediye, 3 renkten birini seçiyorsunuz.. Ayrıca bir de numune geliyor. Bana reborn aydınlatıcı baz geldi.

İkinci alışverişim de gelebilirse benim için sorunsuz bir alışveriş oldu :)


3 yorum:

  1. Bence de sensiz indirim olmuyor :) Güle güle kullan canım. Golden ve Purple Shine farları sevdim.

    YanıtlaSil
  2. ben de indirimi yakaladım bu kezz doldurdum sepeti gelir inşş hemen :D güle güle kullan cicilerini

    YanıtlaSil